TÜRK DÜNYASININ TÜRK'ÇE TELEVİZYONU
 

Yayında :
 
 

08.09.2017 Tarihinde açılışı yapılmış olan ve 12.09.2017 Tarihinde yayınlarına başlamış olan Tv miz başlangıç olarak web üzerinden yayın yapmaktadır.Dünya Türk Birliği Resmi Yayın Organı ve aynı zamanda Türkeli Medya Grubu yayın organı olan Tv miz ^^Türk Dünyasının Türk'çe Televizyonu^^ olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Türkeli Medya Grubu web tv, web radyo ve interaktif gazete olarak faaliyetlerine devam etmekte olan medya grubumuzdur.

İzleyicilerimiz haberler, hava durumu, spor, magazin, belgesel, yerli filmler, Türk'çe müzikler, tartışma programları, kültür ve sanat etkinliklerini içeren programları Tv mizde izleme imkanına sahiptirler.Dünyadaki tüm Türk Devletleri,boyları,kavimleri ve muhtarlıklarını her alanda tanıtmakta olan özel programlarımızı da Tv mizde izlenmektedir. 

Tv miz hiç bir siyasi parti kurum vb. bağlı değildir aynı zamanda yine hiç bir siyasi parti kurum vb. destekçisi de değildir.Tüm içerikleriklerimiz Türk Milletine taraftır.

Kısa bir zaman içerinde hedeflediği doğrultular üzerinden yayınlarını gerçekleştirmiş olan Tv miz, her geçen gün daha fazla büyümekte ve izleyicilerinin beğenisini kazanmaktadır.Tv miz masaüstü ve dizüstü bilgisayar,tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir.

Tarafsız olarak Türk Dünyasına hizmet eden bir Tv kanalı izlemek istiyorsanız işte o zaman doğru adrestesiniz.

Saygılarımızla..

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2016 

 
 

Powered By TvSitesiKur